Wersje językowe

WYJĄTKOWE PREZENTY OD POLSKICH PROJEKTANTÓW

Unikke Design

Nasza marka istnieje od 2011 roku, przez cały ten czas staramy się tworzyć oryginalną i niebanalną biżuterię, która towarzyszy Wam zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. Pozwala zachować dobre wspomnienia, podkreśla Wasz styl i osobowość.

Wszystko zaczęło się od kolekcji „Better Wear Than Use” z elementów prawdziwych nabojów i naturalnych kamieni, następnie pojawiły się mocne, geometryczne wzory drukowane w 3D, później opływowe kształty w kolekcji „Liquid”, czy romantyczne i delikatne wzory w kolekcji „Chains”.

Unikke Design to wiele różnorodnych kolekcji, w końcu każdy z nas jest inny i wyjątkowy, a za tą ideą stoi nasza marka.

„Embrace your uniqueness, it’s good to be different!”

Jesteśmy małą, lokalną firmą, projektujemy i wykańczamy biżuterię w naszej pracowni w Krakowie. Większość etapów produkcji wykonujemy sami, jeżeli nie jest to możliwe współpracujemy z lokalnymi rzemieślnikami. Staramy się kultywować rzemiosło poprzez ręczne wytwarzanie biżuterii, korzystamy również z nowoczesnych technologii takich jak druk 3D. Nasze produkty to nie są masowe wzory, projektujemy je od podstaw, ważna jest historia i proces powstania każdego przedmiotu.

W krakowskim butiku staramy się promować polskie wzornictwo, dlatego do współpracy zaprosiliśmy wyjątkowe marki z różnych regionów Polski.

Zapraszamy! Poznaj nasz świat, na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie.

Olga i Grzesiek


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl